Wpisy z tagiem: sklep internetowy

środa, 27 kwietnia 2011

Witam wszystkich serdecznie,

Stała się rzecz niesłychana: odmówiono mi sprzedaży koralików Toho w pewnym sklepie internetowym. Dacie wiarę?

Robię sporo zakupów w sklepach internetowych, zwłaszcza z koralikami. Ciągle szukam nowości  i nie mogę się oprzeć, jak coś mnie zachwyci. No cóż, tak to jest, jak się jest koralikoholiczką. No i "doigrałam" się :-)

Właścicielki niektórych sklepów są przemiłe. Nie odmówiłam ich prośbie i zrobiłam proste tutoriale haftu koralikowego. Zrobiłam to bezinteresownie, bo mam przyjemność w tym, aby pomagać początkującym. Wiele z Was przekonało się o tym. Oświadczam, że nie czerpię żadnych zysków z żadnego sklepu internetowego (no dobra, przyznaję: mam w tych sklepach zniżki na zakupy). Może to zdziwi pewną pazerną właścicielkę sklepu, że można coś robić za darmo.

Wczoraj w tym sklepie (przez litość przemilczę jego nazwę) odmówiono mi sprzedaży, bo mam jakieś niejasne powiązania z innym sklepem internetowym o podobnym profilu i ten mój zakup koralików jest wg niej dla niecnych celów (czyli szpiegostwa).

Pani stwierdziła, że "nie zamierza bagatelizować sygnałów o próbach korzystania z jej osiągnięć" i póki nie wyjaśnię moich związków z tym konkurencyjnym sklepem, konto mi zawiesza.

Szanowna Pani, obawiam się, że na tych osiągnięciach się skończy. Proszę dalej tak dbać o klientów - mnie Pani straciła bezpowrotnie.

Co Wy na to?

piątek, 25 lutego 2011

Witam wszystkich serdecznie,

nieraz jestem pytana, skąd biorę produkty do moich prac.

Kiedy zaczęłam swoją koralikową przygodę miałam wielki problem z kupnem wszystkiego, nawet nici.  Skąd brać cienkie igły, nitki mocne, ale cieniutkie, równej wielkości koraliki, skąd brać kaboszony, na czym haftować, gdzie dostać skórkę czy zamsz do podszycia? Same problemy. Lokalne pasmanterie są raczej ubogo zaopatrzone w te akcesoria. Próby kupowania w sklepach internetowych też często kończyły się porażkami. Naprawdę zazdrościłam Amerykankom ich wspaniale zaopatrzonych sklepów internetowych z gratisową wysyłką w USA. Z czasem zaczęły powstawać internetowe sklepy i w Polsce z potrzebnymi mi rzeczami. A ostatnio uruchomiła swój sklep Iza Kołłątaj i postarała się o wszystko, co niezbędne do mojego ulubionego haftu koralikowego.

Tak więc zapraszam: http://beadbeauty.pl/Mój adres: ewalc@o2.pl
******************************
Biżuterię tworzę również na indywidualne zamówienia.Ja w Poland Handmade:

Polskie Rękodzieło - katalog blogów

Licznik wejść: Na bloga liczniki

stat4u